Náš tým

Mgr. Martina Vitásková

vedoucí edukačního centra

lektorka Sdíleného rodičovství

mediátor a kouč

739 023 017

Mgr. Julie Bachoříková

ředitelka

lektorka sdíleného rodičovství

mediátor

739 481 981

Mgr. et Mgr. Jakub Rubeš

mediátor a kouč

Mgr. Valérie Grossmann

terapeutka

PhDr. Alena Plšková

lektorka Sdíleného rodičovství

mediátor a dětský specialista

Mgr. Michaela Trávníčková

dětská specialistka

Bc. Kamila Boháčová

terapeutka

Michaela Taszková

koordinátorka služeb

Napsali o nás
Dobrý den, minulý týden jsem u vás absolvovala skupinovou edukaci, a chtěla bych vám touto cestou poděkovat. Nečekala jsem od toho vůbec nic a nakonec jsem si uvědomila strašně moc věcí.  Zejména tu, že nemá smysl bojovat proti druhému rodiči, že důležité je myslet hlavně na dítě. Výhra v partnerském souboji vážně nestojí za zničený život naší dcery. Přiznání si, že manžel odešel ode mne, a ne od nás, jak s oblibou my ženy říkáme, mi pomohlo odpoutat se od toho, co chci já, a umožnilo mi podívat se na to, co je dobré pro naši dceru. Já vlastně můžu být ráda, že má naše dcera tátu, který se starat chce. Spousta dětí takové štěstí nemá. A já mu díky vám už bránit nehodlám.Z původního sporného rozvodu jsem nakonec ustoupila ze svých požadavků a s manželem se pokoušíme o dohodu a rozvod nesporný.Držte nám pěsti!"
Jana
Upřímně děkuji, že nám pomáháte s tím, abychom měli plán a řád a dáváte návod, jak domluvit se dá.
Veronika
Pokec v Českém
Rozhlasu
"Atmosféra u rozvodových stání se zhoršuje, říkají soudci. Nezisková organizace Repette, z.s. teď nově nabízí pro občany celého Frýdecko-Místecka speciální kurzy pro rodiče. Zájemcům vysvětluje, jak to udělat, aby děti při rozvodu trpěly co nejméně.
Rozvádějící se rodiče teď můžou na Frýdecko-Místecku navštěvovat speciální kurzy. Odborníci jim během sezení vysvětlí, jak se rozejít s co největším ohledem na děti. Nezisková organizace Repette totiž získala peníze a za lidmi může vyjíždět po celém regionu. Spolupracuje i se soudci, podle kterých při rozvodových stáních narůstá agresivita." 
ODKAZ na záznam
Dobré ráno na ČT2
Jak dětem co nejvíce usnadnit rozvod rodičů? Byly jsme hosty Dobrého rána na ČT2. Poslechnout si můžete na ivysílání ČT2 (20.6.2023 - části dílů s názvem Rozvodová terapie).
ODKAZ na Záznam