Edukace rodičů metodou Sdíleného rodičovství

Program Sdíleného rodičovství je edukativní metoda, jejímž cílem je snížit negativní dopady rozpadu rodiny na děti.  Pokud prožíváte rozpad rodiny a chcete, aby byl dopad této náročné
situace na vaše dítě/děti co nejmenší, přihlaste se na skupinovou edukaci a poslechněte si, jak prožívá rozvod vaše dítě.

 

Skupinovou edukaci můžete navštívit každý zvlášť, dokonce i s doprovodem podpůrné osoby (např. nový partner/ka, prarodiče dětí, či advokát). 

Účastníci skupinové edukace jsou pouze pasivními posluchači a nijak se nezavazují k další spolupráci. Samotná edukace je realizována formou přednášky, pro ostatní účastníky jste zde anonymně a nesdělujete nám zde svůj životní příběh. 

Po absolvování skupinové edukace obdržíte Certifikát o absolvování, jako potvrzení o vašem zájmu řešit situaci smírnou cestou se zřetelem na potřeby vašich dětí, který předložíte soudu jako projev zájmu o řešení. 

I když není podmínkou zapojení obou partnerů, ideální však je, pokud oba rodiče využijí možnost edukace 

Sdíleného rodičovství.


Skupinová edukace probíhá na Okresním soudě ve Frýdku-Místku, na Magistrátu města Třince a na Magistrátu města Havířova.

Přihlášení online zde https://forms.gle/9XPFptRGLvKKh7ce8.

Více informací o metodě Sdíleného rodičovství najdete na www.sdilenerodicovstvi. cz


Nabídneme vám potřebné informace a pokud budete mít zájem, pomůžeme vám vytvořit Rodičovský plán v rámci další individuální podpory.

Rodičovský plán

RODIČOVSKÝ PLÁN_Repette.pdf

Díky projektu "Podpora rodin v rozpadu v soudním regionu Frýdek-Místek" jsou služby pro klienty poskytovány ZDARMA.

Projekt "Podpora rodin v rozpadu v soudním regionu Frýdek-Místek", reg. č. CZ.03.02.02/00/22_017/0000345, je financován z prostředků ESF v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus a státního rozpočtu.